Вино Chateau Lafite Rothschild Pauillac 1971

UTP001534
Шато Лафіт Ротшильд Пойяк
67500.00 грн.
На вашу адресу замовлення буде доставлено протягом 2-х робочих днів.
На складі
Є в наявності

Безкоштовна кур'єрська доставка Києвом

Безкоштовна доставка по Україні на склад перевізника

Факти

Виробник: 
Chateau Lafite Rothschild
Вміст алкоголю: 
12.5%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
1971

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе вино Шато Лафіт Ротшильд 1971 року повно свіжості та шляхетності. В ароматі відчуваються нотки воску та карамелі, а смак рясніє гладкими танінами.

Вино Chateau Lafite Rothschild 1971 створено з кількох сортів винограду: Каберне Совіньйон 70%, Мерло 25%, Каберне Фран 3% і Пті Вердо 2%. Через холодну весну бутони у 1971 році з'явилися пізно – у середині квітня. Але травень виявився теплим і сонячним, тому виноградні лози швидко надолужили втрачене.

З перших днів червня почалося цвітіння, але потім була холодна і волога погода, через що частина винограду зникла, а прогнозований урожай знизився майже вдвічі. Потім був сонячний липень з грозами, помірна температура у серпні та дощовий вересень. Але збирання врожаю проводилося в ідеальних умовах з 30 вересня по 15 жовтня.

Маючи насичений гранатовий колір, цей напій відрізняється прекрасним і тонким букетом ароматів з нотками тютюну, кедра, сушених трав, а також нюансами чорної смородини та свіжими мінеральними тонами. Збалансований, гармонійний смак вина розкривається нотками чорної та червоної смородини, сливи та чорниці, а потім продовжується у тривалому післясмаку завдяки бархатистості танінів.

Нотатки

Дегустатор

Вино приваблює своїм темним гранатовим кольором із бурштиновими відливами на краях. Воно має багатошаровий аромат та шовковистий смак.

Ресторатор

Прекрасну компанію цьому вину становитиме яловичина, баранина, дичина та м'ясо птиці.

Витримане вино рекомендується декантувати кілька годин перед вживанням. Температура подачі цього напою – 16-18 градусів.

Chateau Lafite Rothschild

Premier Cru Classe

Французьке виноробне господарство Chateau Lafite Rothschild розмістилося в комуні Пойяк, округ Медок муніципалітету Бордо. Воно відноситься до категорії «Перші крю», тобто, до найвищої категорії в цій класифікації і входить до п'ятірки кращих виробників вин Бордо. Перша згадка про господарство датується 1234 роком, і описують його як середньовічний феодальний маєток початку 13 століття. Виноградники шато розташувалися на трьох ділянках: на схилах навколо замку, на плоскогір'ї Каррюад і в апелласьоні Сент-Естеф. Вирощують тут чотири сорти винограду: Каберне Совіньйон (71%), Мерло (25%), Каберне Фран (3%) та Пті Вердо (1%). Середній вік лоз становить 39 років.

Підприємство виготовляє 2 марки вина. Червоне вино Château Lafite-Rothschild– перше та основне в маєтку. Сортовий склад залежить від року врожаю. Зазвичай задіяні всі сорти, але бувають і винятки. Наприклад, у 1994 році це був виноград Каберне Совіньйон та Пті Вердо, а в 1961 році – ndash; тільки Каберне Совіньйон. Витримують таке вино лише у нових бочках від 18 до 20 місяців.

Carruades de Lafite – друге вино Шато Лафіт. Його витримують у нових та у дворічних бочках 18 місяців.  

У наші дні господарством керує вже третє покоління Ротшильдів. До речі, крім вина, вони виробляють і відмінний коньяк.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?