На жаль, магазин тимчасово не працює

Вино Chateau Lafite Rothschild Pauillac 1989

UTP001741
Шато Лафіт Ротшильд Пойяк
61335.00 грн.
На вашу адресу замовлення буде доставлено протягом 2-х робочих днів.
На складі
Є в наявності

Безкоштовна доставка Києвом

Безкоштовна доставка по Україні на склад перевізника

Факти

Виробник: 
Chateau Lafite Rothschild
Вміст алкоголю: 
12.5%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
1989

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Красное сухе вино Шато Лафит Ротшильд 1989 року радует глубоким рубиновым цветом с терракотовым отливом, сложным ароматом и элегантной текстурой.

Для создания вина Chateau Lafite Rothschild 1989 использован виноград Каберне Совиньон 67% и Мерло 33%.

Этот год подарил идеальный для виноградных лоз климат: в конце мая виноградники были в полном расцвете, а сухое лето обеспечило быстрое созревание.

Нотатки

Дегустатор

Вино имеет потрясающий рубиновый цвет с терракотовыми переливами на краях бокала. Аромат ягодный, с нюансами дыма. Вкус наполнен фруктовыми тонами и дарит длительное послевкусие.

Ресторатор

В роли гастрономического дополнения к Шато Лафит Ротшильд прекрасно подходят фуа-гра, разные копчености, фаршированная птица, пармская ветчина и зрелые голубые сыры.

Сомелье

Чтобы ощутить полноту вкуса, вино необходимо декантировать за 1-2 часа до подачи. Так раскрываются богатые фруктово-ягодные ноты, минеральность и нюансы пряностей.

Chateau Lafite Rothschild

Premier Cru Classe

Французьке виноробне господарство Chateau Lafite Rothschild розмістилося в комуні Пойяк, округ Медок муніципалітету Бордо. Воно відноситься до категорії «Перші крю», тобто, до найвищої категорії в цій класифікації і входить до п'ятірки кращих виробників вин Бордо. Перша згадка про господарство датується 1234 роком, і описують його як середньовічний феодальний маєток початку 13 століття. Виноградники шато розташувалися на трьох ділянках: на схилах навколо замку, на плоскогір'ї Каррюад і в апелласьоні Сент-Естеф. Вирощують тут чотири сорти винограду: Каберне Совіньйон (71%), Мерло (25%), Каберне Фран (3%) та Пті Вердо (1%). Середній вік лоз становить 39 років.

Підприємство виготовляє 2 марки вина. Червоне вино Château Lafite-Rothschild– перше та основне в маєтку. Сортовий склад залежить від року врожаю. Зазвичай задіяні всі сорти, але бувають і винятки. Наприклад, у 1994 році це був виноград Каберне Совіньйон та Пті Вердо, а в 1961 році – ndash; тільки Каберне Совіньйон. Витримують таке вино лише у нових бочках від 18 до 20 місяців.

Carruades de Lafite – друге вино Шато Лафіт. Його витримують у нових та у дворічних бочках 18 місяців.  

У наші дні господарством керує вже третє покоління Ротшильдів. До речі, крім вина, вони виробляють і відмінний коньяк.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?