Згідно Закону України № 2376-VIII продаж алкогольних напоїв у деяких регіонах зараз заборонений.

Гарантії та повернення

Гарантії

Магазин Винний бутик® гарантує Покупцям дотримання санітарно-технічних, санітарно-гігієнічних, технологічних, протипожежних та складських норм, автентичність товарів, а також можливість використання електронних платіжних засобів при здійсненні розрахунків за продані товари відповідно до законодавства.

Обмін та повернення товару

Аксесуари

Згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» від 1991-05-12, Покупець має право повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, за винятком дня покупки за умови, що він не використовувався та збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

Алкогольні напої

Оформити, сплатити та отримати замовлення можуть особи, які досягли 18 років. У разі виникнення обґрунтованих сумнівів, співробітники магазину мають право попросити надати документ, що підтверджує вік Покупця та за його відсутності відмовити у продажу алкогольних напоїв.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями» № 854 від 1996-07-30 алкогольні напої належної якості обміну та поверненню не підлягають.

При виявленні істотних недоліків продукції Покупець має право вимагати заміни товару на аналогічний належної якості, заміни на інший товар з перерахунком відпускної ціни або повернення коштів.

З питаннями та пропозиціями слід звертатися до магазину Винний бутик® за адресою: Київ, вулиця Оболонська, 47.

Увага

· оформити та оплатити замовлення можуть особи віком від 18 років
· контактна інформація магазину Винний бутик®

Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?