Мадера Масандра «Масандра» 1983

UTP000717
«Массандра»
044 494 0324
Товарна група на переоцінці. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися подробиці.
Переоцінка

Факти

Виробник: 
Масандра
Всі товари: 
Вміст алкоголю: 
19.4%
Вміст цукру: 
3.1%
Об'єм: 
0.7
Вінтаж: 
1983

Схожі напої

Деталі

Біле кріплене українське вино Масандра Мадера «Масандра» 1983

Колекція вина «Масандра» вважається найчисленнішою у світі – за це вона навіть удостоїлася згадки у Книзі рекордів Гіннесса. І мадера цього виробника сьогодні вважається класичною.

Масандра вісімдесят третього з її насиченим золотим кольором, стійким горіховим смаком і ароматом спецій стане гідним апеперитивом для будь-якої трапези. Вирощений на схилах кримських гір виноград сортів Серсіаль, Вердельо та Альбільо є основою для мадери. Після кріплення, молоде вино близько 5 років витримується в дубових бочках за високих температур – щонайменше 35-45 градусів. Такий процес надає напою характерного смаку, міцності та аромату.

У колекції раритетних вин мадера «Массандра» 1983 займає почесне місце.

Об'єднання Масандра

Національне виробничо-аграрне об'єднання «Масандра» – виробник найвідоміших українських вин, що випускаються під однойменною торговою маркою до 2014 року.

У своєму складі мало головне підприємство – завод вторинного виноробства в Масандрі з більш ніж віковою історією – та 9 виноградарських держпідприємств.

Об'єднання виробляло близько 60 найменувань вин, у тому числі 28 марочних. Висока якість продукції була відзначена на різних міжнародних виставках, конкурсах, ярмарках та аукціонах 226 золотими та срібними медалями, 7 кубками Гран-Прі та 5 Супер-Гран-Прі.

Деякі вина «Масандра», наприклад, «Мускат білий Червоного Каменю» визнані еталонами у своєму класі.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?