Вино Chateau Mouton Rothschild Pauillac 1989

UTP003182
Шато Мутон Ротшильд Пойяк
44500.00 грн.
На вашу адресу замовлення буде доставлено протягом 2-х робочих днів.
На складі
Є в наявності

Безкоштовна кур'єрська доставка Києвом

Безкоштовна доставка по Україні на склад перевізника

Факти

Виробник: 
Chateau Mouton Rothschild
Вміст алкоголю: 
13.0%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
1989

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Вино Шато Мутон Ротшильд 1989 з винограду сортів Каберне Совіньйон, Каберне Фран і Мерло з бездоганним смаком та вишуканим ароматом.

Chateau Mouton Rothschild 1989 має збалансований багатий смак із нотами свіжих фруктів. У ньому відчувається карамель, дикі лісові ягоди, перець, ваніль та кава, які гармонують із танінами. В ароматі присутній димний пряний тон з відтінками кедра, спецій та лакриці.

Мутон Ротшильд 1989 грає в келиху рубіновим кольором, плавно переходячи в гранатово-червоний. Вино залишає приємний післясмак і подається до м'ясних, сирних та грибних страв. Потенціал зберігання вина – до 2030 року.

Для виготовлення напою збирають грона з лоз, що ростуть неподалік океану. Завдяки теплому та вологому клімату виноград набирає солодкість і віддає весь аромат та смак вину. Збирання ягід проводиться вручну, а ферментація здійснюється в дубових бочках.

Нотатки

Мистецтвознавець
У замку барона Філіпа знаходиться Музей під назвою «Вино в мистецтві», заснований 1962 року. Продукція Chateau Mouton Rothschild привертає увагу різноманітністю етикеток, над якими працювали відомі дизайнери та художники. Під кожний новий урожай вина випускається власна етикетка, що знайшло відображення в експозиції музею.

Етикетка dbyf Мутон Ротшильд 1989 року - фото

Автор дизайну Georg Baselitz.

Технолог
Першим із роду Ротшильдів серйозно підійшов до питань виноробства барон Філіп. Він випробував величезну кількість технологій виготовлення вина, які використовуються й досі для отримання якісного напою.

Головним нововведенням стало бутилювання вина безпосередньо в маєтку, завдяки чому вдалося досягти такого тривалого терміну зберігання.

Chateau Mouton Rothschild

Premier Grand Cru Classe

Господарство, раніше відоме як Chateau Brane-Mouton, розташоване в комуні Пойяк, округ Медок, Бордо, Франція.

Площа виноградників становить близько 90 гектарів. Крім «першого» вина в шато виготовляють ще два: червоне Le Petit Mouton de Mouton Rothschild і біле Argent Argent.

З 1853 належить родині Ротшильдів і входить до виноробного холдингу «Baron Philippe de Rothschild S.A.»

Шато Мутон Ротшильд – одне з 5 підприємств категорії Прем'є Гран Крю Классе.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?