Вино Tua Rita «Rosso Dei Notri» Toscana

UTP990012
Туа Ріта Россо дей Нотрі, Тоскана
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
13.0%
Об'єм: 
0.75

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе італійське вино з винограду Санджовезе, Мерло, Каберне Совіньйон

«Rosso dei Notri» – чудове червоне вино, яке належить до класичних і є другим вином господарства. Воно ідеально передає особливості теруару – всю його елегантність та характер. Вина господарства високо цінуються в Італії та за її межами. Вони ставали призерами багатьох міжнародних винних конкурсів, а Роберт Паркер поставив вину Redigaffi максимальну оцінку в 100 балів.

Для вина Rosso dei Notri виноград був зібраний вручну з лоз віком не менше 20 років, пройшов ретельну перевірку і оброблявся окремо: Санджовезе витримувався в нейтральних ємностях, а Мерло та Каберне ndash; у дубових бочках протягом півроку. Завдяки такому способу витримки вино виходить легким та насиченим. У рік випускається трохи більше 40 000 пляшок. Вино має гарний потенціал зберігання – 4-6 років.

«Rosso dei Notri» Toscana IGT – вино насиченого рубінового кольору з дивовижним ароматом стиглих червоних фруктів, тютюну та пряних спецій. М'який, повнотілий смак з легкими танінами і фруктовими нотами дарує середньої тривалості післясмак з тонами вишні та кориці. Подавати при температурі 16-18°C.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?