Вино Ornellaia Vendemmia D'Artista Special Edition «L'Equilibrio» 1.5 liters 2009

UTP001557
Орнеллайя Орнеллайя, Болгері Суперіор
187500.00 грн.
Забрати зараз у магазині або оформити замовлення з доставкою на завтра.
На полиці
Є в наявності

Доставка за домовленістю

Факти

Виробник: 
Ornellaia
Вміст алкоголю: 
13.0%
Об'єм: 
1.5
Вінтаж: 
2009

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Ексклюзивне вино з обмеженим розливом у 240 пляшок Ornellaia Vendemmia d'Artista Special Edition "L'Equilibrio" 2009.

У травні 2012 року світу було представлено винятковий вінтаж «Орнеллайя 2009» з дизайном від всесвітньо відомого скульптора та художника Чжана Хуана.

Через дощі, які йшли весь вересень, і тривалу зиму збирання врожаю було розпочато раніше звичайного і увійшло в історію господарства як «найраніший» за весь час його існування! Вересневі дощі не сприяли гарному дозріванню пізніх сортів винограду, таких як Каберне Совіньйон, Каберне Фран та Пті Вердо, через що збір був завершений раніше, ніж звичайно. Чітко окреслені характери, свіжість та теплота, скоростиглість та повільність – всі ці елементи синтезувалися під час витримки в бариках, щоб потім об'єднатися в бленді «Орнеллайя», створивши тим самим разюче єднання крайнощів, що вдало підкреслюють один одного. Рівновага – ось та характеристика, яка найкраще визначає «Орнеллайя 2009».

Натхненний діяльністю Конфуція, відомого філософа, який жив у шостому столітті до н. е., китайський художник Чжан Хуан назвав свій проект «Питання Конфуція». На кожній з 240 пляшок Magnum (1.5 л) є зображення Конфуція та його висловлювання, основна ідея яких у тому, що з віком ми стаємо мудрішими. Кожна пляшка має індивідуальний номер і оригінальний підпис художника.

Вино має потужний аромат червоних стиглих фруктів, сливи та чорної смородини. Смак глибокий і насичений, з яскравими танінами та сильною структурою дарує довгий післясмак.

Доставка та оплата

На сайті указана актуальна ціна на пляшку об'ємом 1.5 літра. Сплатити замовлення можна готівкою або банківською карткою.

Вино можна придбати в магазині на Подолі в Києві або замовити доставку до вашого міста на території України.

Докладніше про доставку та оплату.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?