Вино Gran Feudo Crianza

UTP990079
Гран Феудо Кріанса
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
13.5%
Об'єм: 
0.75

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе іспанське вино з винограду Темпранільйо, Гренаш, Каберне Совіньйон

Вино «Gran Feudo» Crianza створено з кращого винограду класичних сортів, вирощених на власних виноградниках Бодегас Чівіте. Весь урожай збираються виключно вручну і дбайливо пресується. Ферментація відбувається за контрольованої температури. Вино витримується протягом року у бочках з американського дуба, після чого ще два роки «відпочиває» у сховищах виноробні для досягнення насиченого смаку та тонкого аромату.

Це чудове вино має потенціал витримки близько шести років. Вино має насичений смак, збалансовану структуру і дарує приємний післясмак. Gran Feudo Crianza стане відмінним доповненням до смаженої птиці, паштетів та витриманих сирів.

Виноробня Bodegas Chivite заснована понад сім століть тому і є однією з найшанованіших і найстаріших виноробних сімей в Іспанії. Сьогодні компанія володіє маєтками в Ріоха, Руеді та Рібера дель Дуеро. Підтримуючи найкращі традиції та застосовуючи новітні технології, компанія Bodegas Chivite стала одним із найвідоміших виробників та експортерів високоякісних вин Наварри.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?