Вино Domaine Laporte Le Rochoy, Sancerre

UTP990003
Домен Ляпорт Ле Рошуа, Сансер
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
13.5%
Об'єм: 
0.75

Схожі напої

Деталі

Біле сухе французьке вино з винограду Совіньйон Блан

Назва «Rochoy» з'явилась завдяки розташуванню виноградників будинку на галло-римській каменоломні, що називалася Rochetum. Яскрава етикетка з контрастним дизайном та розколотим кременем на світлій частині символізує склад ґрунтів на винограднику.

Вино Sancerre Le Rochoy було багаторазовим призером та переможцем престижних міжнародних конкурсів і високо цінується серед любителів вин із апелясьону Сансер.

Господарство Domaine Laporte особливо пишається своїми виноградниками, розташованими на родючих гравійних ґрунтах з високим вмістом кремнію. Весь процес збирання врожаю відбувається вручну, у процесі якого виноград сортується та проходить повторну перевірку. Ферментація відбувається у нейтральних ємностях при контрольованій температурі з використанням сучасного обладнання, за роботою якого слідкують досвідчені винороби. Вино витримується у сталевих ємностях на осаді протягом півроку.

Sancerre Le Rochoy – вино золотисто-пшеничного кольору з яскравим та свіжим ароматом стиглих фруктів та виразними відтінками імбиру та цитрусових. Енергійний і легкий смак з яскравою кислинкою та витриманою структурою багаті на ноти фенхелю та аґрусу.

Домен Ляпорт Сансер Ле Рошуа відмінно смвкує як аперитив, буде відмінним доповненням до страв з морепродуктів. Перед подачею бажано охолодити до температури 8-10°C.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?