Вино Castiglioni Chianti

UTP990015
Кастильоні К'янті
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Виробник: 
Marchesi de' Frescobaldi
Вміст алкоголю: 
13.0%
Об'єм: 
0.75

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе італійське вино з винограду Санджовезе, Мерло

Вино Chianti Castiglioni від господарства Marchesi de' Frescobaldi по праву можна назвати перлиною провінції Кьянті. Воно передає характер теруару – м'якість та насиченість смаку.

Історія будинку налічує понад 700 років. На етикетці пляшки зображено фамільний герб, створений відомим художником Гірландайо ще XVII столітті. Він символізує гармонію поколінь та технологій. Вина будинку Marchesi de' Frescobaldi популярні у всьому світі і експортуються до більш ніж 50 країн світу.

Урожай для створення цього чудового вина збирається з лоз старше 20 років, які ростуть на глинисто-кам'янистих ґрунтах. Урожай збирається як вручну, так і механічно. Ферментація триватиме протягом двох тижнів у нейтральних ємностях. Вино витримується у сталевих ємностях протягом півроку, після чого рік «відпочиває» у льохах господарства.

Вино Chianti Castiglioni DOCG має гарний рубіновий колір з легкими фіолетовими жилками. Складний та яскравий аромат дарує збалансоване поєднання стиглих червоних фруктів та ягід з тонкими тонами троянди та гвоздики. Вино володіє м'яким смаком з легкими танінами і приємним фруктовим післясмаком середньої тривалості. Перед подачею вино потребує декантації. Рекомендована температура 16-18°C.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?