Вино Vina Aquitania Reserva

UTP990036
Вінья Аквитанія Резерва
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
14.0%
Об'єм: 
0.75

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе чилійське вино з винограду Каберне Совіньйон

Aquitania Reserva — багате вино, виноград для якого росте на висоті від 600 метрів, на родючих гравійних ґрунтах біля самого підніжжя могутніх Анд. Гори надають унікальний мікроклімат з необхідною кількістю сонячних днів, дарують прохолодні ночі та захищають від дощів у найвідповідальніші моменти дозрівання та збору врожаю. В подяку за захист та підтримку винороби зобразили на етикетках своїх вин обриси Анд, а саме — чарівний вид, який відкривається з виноградників господарства.

Для створення Аквітанія Ресерва виноград збирається вручну, проходить ретельний відбір, потім вино піддається ферментації в чанах з нержавіючої сталі при контрольованій температурі, після чого витримується в дубових бочках протягом восьми місяців. Перед розливом по пляшках вино не фільтрується, але залишається «відпочити» на місяць у льохах компанії.

Вино Aquitania Reserva має насичений червоно-рубіновий колір, яскравий аромат смородини і вишневого варення. Гармонійний смак вина з міцною структурою, бархатистими танінами та відтінками пряного тютюну у довгому післясмаку стане чудовим доповненням до м'ясних страв, витриманих сирів, насичених густих соусів, реберець на грилі.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?