Вино Livio Felluga Terre Alte Rosazzo

UTP990364
Лівіо Феллуга Терре Альте
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Виробник: 
Livio Felluga
Вміст алкоголю: 
13.5%
Об'єм: 
0.75

Схожі напої

Деталі

Біле сухе італійське вино з винограду Совіньйон Блан, Піно Бьянко, Токай Фріулано

Terre Alte вважається одним із найпрестижніших італійських білих вин. Збалансована суміш виноградних сортів Фріулано, Піно-Бьянко та Совіньйон, вирощених у Росаццо, створює елегантне вино з достатком фруктів у смаку та квітковим ароматом. Це вино з чудовою структурою та значним потенціалом старіння.

Збирання врожаю: останній тиждень вересня. Збирається у ручну.

Виноград акуратно знімають зі стебел, потім залишають вистоюватись протягом короткого періоду. Після цього акуратно віджимають.

Піно Бьянко та Совіньйон бродять при контрольованій температурі в ємностях з нержавіючої сталі, де вони дозрівають приблизно десять місяців.

Фріулано дозріває та старіє у невеликих бочках із французького дуба. Після 10 місяців вина змішуються. Вино у пляшках витримують при контрольованій температурі ще близько 10 місяців.

Нотатки

Колір солом'яно-жовтий.

Аромат інтенсивний, елегантний, складний, повний індивідуальності та наполегливості. Натяки на тропічні фрукти, квіти акації, глоду, цитрусові кірки, шафран, солодкий мигдаль, графіт, сіль.

Смак спокусливий, глибокий, рівний, багатий, насичений, м'який, але яскравий. Ароматний присмак, що інтригує, затяжний, з відтінками бергамоту, шавлії та морських мінералів.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?