Вино Delas Freres Hermitage «Domaine Des Tourettes» 2013

UTP001424
Делас Фрер Ермітаж «Домен де Турет»
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Виробник: 
Delas Freres
Вміст алкоголю: 
13.5%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
2013

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе французьке вино з винограду Сіра врожаю 2013 року

Ермітаж, мабуть, найвідоміший і найпрестижніший виноградник північної частини Долини Рони. Hermitage – у перекладі з французької означає «скіт».

Історія знаменитого вина бере свій початок у 13 столітті, коли втомлений від військових походів лицар, усамітнюється від світу і як чернець починає пустельне життя, замолюючи гріхи і, як і належить на ті часи ченцям, займається вирощуванням винограду і, відповідно, виноробством. Вино виходило настільки хорошим, що мандрівники, що з'являлися тут, рознесли славу про нього по всій Франції, а згодом – і далеко за її межі.

До навали філоксери вина Ермітаж були одними з найдорожчих вин у Франції. Та й у наш час так і лишаються. На одному з винних аукціонів пляшку Hermitage La Chappelle 1961 року було продано за 14 800 $. Вино Delas Hermitage «Domaine des Tourettes» має багатий, складний та глибокий аромат. Тут і чорні ягоди, і спеції, і перець, і шкіра. Смак насичений і різноманітний, щільний, концентрований та витончений. Добре поєднується з м'ясними стравами, стравами з дичини та сирами.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?