Вино Delas Freres Crozes-Hermitage «Les Launes» 2018

UTP004715
Делас Фрер Кроз-Ермітаж «Ле Лон»
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Виробник: 
Delas Freres
Вміст алкоголю: 
13.0%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
2018

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Біле сухе французьке вино з винограду Марсан, Руссан врожаю 2018 року

Долина Рони є одним із найбільших регіонів Франції і знаходиться на третьому місці за площею серед винних областей Франції. Регіон поділяється на дві великі області — Північну та Південну. Незважаючи на суворіший клімат північної області, виноробство регіону бере свій початок саме звідси. Наприклад, місця на яких зараз знаходяться апеласьони (певна зона з відповідними цій зоні вимогами) Кот-роті та Ермітаж славилися виробленими винами ще при римлянах.

Поруч із знаменитим «Ермітажем», знаходиться апеласьон Кроз-Ермітаж – досить велика територія, що практично оточує своїми виноградниками іменитого сусіда. Вироблені в Кроз-Ермітажі вина за стилістикою схожі з винами більш благородного сусіда, але доступніші. Тут виробляють більше червоного вина, аніж білого. Білі вина роблять із винограду Марсан, що дає вину силу і Руссанн, який дає елегантність та витонченість.

У виразному ароматі Delas Freres Crozes-Hermitage «Les Launes» переплелися квіткові ноти з нотами екзотичних фруктів та лимонних відтінків. Смак освіжаючий, витончений, фруктовий, із приємною мінеральністю.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?