Вино Chateau de la Gardine Cotes Du Rhone «Brunel De La Gardine»

UTP990029
Шато де ля Гардін Кот дю Рон Брюнель де ля Гардін
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
14.0%
Об'єм: 
0.75

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе французьке вино з винограду Гренаш, Сіра, Мурведр

Chateau de la Gardine — насичені вина, здатні до тривалої витримки. Ідеальне розташування виноградників на терасах з червоних ґрунтів, що містять глину з вкрапленнями піску, дбайливий та професійний підхід з використанням сучасного обладнання та класичний рецепт дозволили цьому господарству стати одним із найкращих на території Шатонеф дю Пап. Кот дю Рон «Брюнель де ля Гардін» високо цінується в усьому світі як критиками, так і любителями червоних вин.

Збір урожаю відбувається вручну, з додатковим контролем якості при сортуванні. Мацерація та ферментація відбувається в ємностях з нержавіючої сталі при контрольованій температурі. Вино не витримується у бочках, лише у нейтральних ємностях нетривалий час. Завдяки цьому вино набуває легкості, при цьому зберігаючи потенціал витримки до п'яти років.

Віно Кот дю Рон має яскравий аромат стиглих червоних фруктів з відтінками пряних трав і спецій. Насичений смак дарує оксамитову структуру з легкими танінами та фруктовою основою, залишаючи після себе пряний, тривалий післясмак. Вино відмінно поєднуватиметься з м'ясними стравами та закусками, витриманими сирами, а також підійде як аперитив.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?