Вино Colterenzio Pfefferer 2014

UTP990011
Кольтеренціо Пфефферер
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
12.0%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
2014

Схожі напої

Деталі

Біле напівсухе італійське вино з винограду Мускат жовтий врожаю 2014 року

«Pfefferer» з південнотирольського перекладається як «гострий, яскравий та стійкий».

Вино Pfefferer виготовляється зі стародавнього сорту винограду – жовтого мускату, ягоди якого набувають жовтого відтінку в період дозрівання. Господарство Colterenzio – одне з найкращих у регіоні Трентіно-Альто Адідже, багаторазовий чемпіон та призер міжнародних конкурсів. Засновано на початку двадцятого століття поблизу виноградників, посаджених ще стародавніми римлянами.

Для створення вина Пфефферер урожай збирається вручну з лоз віком не менше 30 років, що ростуть на гравійно-піщаних ґрунтах на висоті до 500 метрів над рівнем моря. Процес ферментації проходить за контрольованих температур у резервуарах з нержавіючої сталі. Витримка відбувається короткий час у нейтральних ємностях. Вино має непоганий потенціал витримки – до 5 років.

Pfefferer від Colterenzio – чудове вино золотого кольору з чарівним блиском. В ароматі відчуваються класичні для мускату тони цитрусових. У свіжому смаку гармонійно поєднані ноти стиглих фруктів та цитрусових з відтінками польових квітів. Легка кислотність і хороший баланс вина не залишать байдужим жодного любителя вина.

Кольтеренціо Пфефферер відмінно поєднуватиметься з салатами, легкими закусками, стравами з морепродуктів та рибою. Декантація перед вживанням не рекомендується. Таке вино прийнято подавати охолодженим до температури 8-10°C.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?