Вино Col d'Orcia Poggio Al Vento Brunello Di Montalcino Riserva 2001

UTP990230
Кол д'Орча Поджо аль Венто Брунелло ді Монтальчино Різерва
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
15.0%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
2001

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе італійське вино з винограду Санджовезе Гроссо врожаю 2001 року

Чудове вино «Поджіо аль Венто» Ризерва яскраво рубінового кольору виробляється лише у виняткові врожайні роки. В результаті тривалої витримки на світ народжується зріле, округле та складне вино, здатне до подальшого зберігання.

Col D&Orcia — один із видатних Винних Будинків у Монтальчіно. Заснований маєток був ще у 1700 році, але широкої популярності набув лише після того, як у 1973 році його було викуплено всесвітньо відомою родиною виноробів графа Чинзано. У свою чергу справа Cinzano була заснована в середині XVI століття в Турині. Секрети майстерності в сім'ї передавалися від батька до сина, завдяки чому нинішній власник Кол Д'Орча — граф Франческо Мароне Чінзано привніс у Винний Дім більш ніж чотирьохсотрічний досвід виробництва спиртних напоїв та секрети виноробства своєї родини.

Вино «Poggio al Vento» Riserva — моносортове, воно виробляється з винограду сорту Санджовезе Гроссо (Брунелло), що вирощується в горбистій місцевості Сант&Анджело на висоті 350 метрів.

Виноградники були посаджені 1974 року. Експозиція ділянок — південна, а кліматичні умови можна назвати оптимальними: опади навесні, висока температура повітря у липні та серпні. Урожай збирають лише вручну. Виноград для створення «Поджіо аль Венто» Ризерва ретельно відбирається на винограднику та у підвалах виноробні за допомогою сортувальних столів.

Ферментація та мацерація протягом 25 днів при контрольованій температурі не вище 28°C здійснюється в резервуарах з нержавіючої сталі, низька та широка форма яких дозволяє шкірці винограду та суслу більш тісно контактувати один з одним. Потім вино 4 роки витримується в бочках з французького дуба Алльє і словенського дуба, після чого бутилюється і близько 2-х років дозріває в пляшках у підвалі, що добре кондиціонується.

Нотатки

Смак вина — поєднання потужності та елегантності. Чудова структура наповнена м'якими, стиглими танінами та ідеально збалансованою кислотністю. У тривалому післясмаку відчуваються нотки чаберу та фруктів.

Вино добре поєднується з гарячими м'ясними стравами, сирами та паштетами.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?