Вино Chateau Romassan Bandol Rouge 2005

UTP002529
Шато Ромасан Бандол Руж
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
12.5%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
2005

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе французьке вино врожаю 2005 року

З 1896 року починається історія Domaine Ott, коли інженер-агроном Марсель Отт переїхав з Ельзасу до Провансу, закохався в цю землю і спробував створити велике виноробне господарство. Діти, онуки, а тепер вже й правнуки Марселя Отта неухильно дотримуються двох принципів, які заповідав їм засновник виноробної династії: шанобливо ставитися до природи і виробляти вина лише найвищої якості. Протягом майже столітньої історії компанії їм вдалося відновити на землях Провансу шляхетні сорти винограду, знищені раніше філоксерою.

Земля віддячила виноградарів за турботу, подарувавши їм вина виняткової якості. У наші дні ці вина стали символом престижу та елегантності, їх можна побачити на столах у найкращих будинках та ресторанах чи не всіх країн світу. Вражає той факт, що компанія робить і червоні, і рожеві, і білі вина. Їхня палітра настільки повна, що багато рестораторів кажуть:

«Я можу підібрати вина з Domaines Ott до будь-якої з моїх страв»

Нотатки

Дегустаційний опис

Вино сухе червоне. Свіжий, ледь солодкуватий аромат вдало поєднує яскравість із багатством і тонкістю: у ньому чорничний та ожиновий лікер, зріла чорна смородина, троянда, квітковий пилок, зелений перець, лакриця, запашні трави, перната дичина та хутро.

Смак потужний, теплий, по-південному пряний, повний, збалансований, з хорошим тілом, сильними танінами, що добре округляються, і міцною структурою. З його відтінків найбільш відчутні ожина, вишня, шовковиця, червоний перець та гіркий шоколад.

Термін придатності не обмежений. Звичайно ж, таке чудове вино потребує зберігання у винному льосі.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?