Вино Chateau Pichon-Longueville Pauillac «Au Baron de Pichon-Longueville» 2001

UTP002434
Шато Пішон Лонгвіль Пойяк
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
13.0%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
2001

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе французьке вино з винограду Каберне Совіньйон, Мерло, Каберне Фран врожаю 2001 року

Chateau Pichon Longueville побудований у 1851 році. Найменший із двох виноградників Pichon і донедавна малообіцяючий, хоча багато експертів вважають що ґрунти Pichon Baron помітно переважають ґрунти сусіда — прославленого Pichon Comtesse. І справді, у 2000 роках планувалося, що мадам де Ланкесен купить цей маєток і об'єднає під своїм крилом.

Замок завжди виглядав покинутим та безпритульним. Але коли його придбала страхова компанія АХА, власники досягли разючих успіхів у його реконструкції. Вони створили такий архітектурний ансамбль (поєднуючи практичність та естетичну красу), в якому відвідувачі мають можливість спостерігати за всім процесом виноробства, не заважаючи при цьому роботі. Успіх був разючим, тому що Pichon Baron перевершив навіть недавню сенсацію Lynch Bages.

Середній вік лоз становить близько 35 років. Виноград збирається вручну. Після гребневиділення та дроблення винограду сусло протягом 15 днів наполягає на меззі. Сусло першого і другого віджиму вініфікується окремо. Там при температурі 18-21°C проводиться малолактична ферментація, після завершення якої вина асамблюють і направляють на витримку. Витримують Шато Пішон Лонгвіль Барон 18 місяців у французьких дубових бочках, 70% з яких нові та 30% після одного року використання.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?