Вино Chateau l'Evangile Pomerol 2015

UTP005543
Шато Л'Еванжиль Помероль
14250.00 грн.
Забрати зараз у магазині або оформити замовлення з доставкою на завтра.
На полиці
Є в наявності

Безкоштовна кур'єрська доставка Києвом

Безкоштовна доставка по Україні на склад перевізника

Факти

Вміст алкоголю: 
13.0%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
2015

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе французьке вино з винограду Мерло, Каберне Фран врожаю 2015 року

Chateau L'Evangile є одним із найстаріших замків у Померолі. Маєток заснований в 1741 сім'єю Легліз, яка проживала в Лібурні. У 1990 сім'я Lafite-Rothschild, придбала Chateau l'Evangile. Замок взяв курс на покращення якості вин господарства.

Chateau L'Evangile розташований по сусідству з Chateau La Conseillante, недалеко від Petrus і всього за два кроки від Chateau Cheval Blanc в південно-східній частині плато Pomerol. Насправді, тільки маленька ґрунтова дорога відокремлює L'Evangile від Chateau Cheval Blanc.

Площа 16 га. На виноградниках Шато L'Evangile висаджено до 80% Мерло та 20% Каберне Фран. Землі складаються з глини, гравію та піску з оксидом заліза. Вік виноградних лоз понад 30 років. Виноградник посаджений до густини 6 000 лоз на гектар. У 2004 році була проведена модернізація: з'явився новий чан-зал і нові підвали. Для отримання вина Chateau L'Evangile бродіння сусла відбувається в 20 цементних чанах з регульованою температурою. У господарстві практикують перекачку та контрольовані методи мацерації. Яблучно-молочне бродіння відбувається у бочці. Напій витримується в нових французьких дубових бочках протягом майже 18 місяців.

Chateau L'Evangile 2015 є напоєм з насиченим, багатим і потужним смаком. Найкраще гармонує в парі з усіма типами класичних м'ясних страв: телятини, свинини, яловичини, баранини, качки, дичини, смаженої курки, страв на грилі.

Доставка та оплата

На сайті указана актуальна ціна на пляшку об'ємом 0.75 літра. Сплатити замовлення можна готівкою або банківською карткою.

Вино можна придбати в магазині на Подолі в Києві або замовити доставку до вашого міста на території України.

Докладніше про доставку та оплату.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?