Вино Chateau L'Eglise Clinet Pomerol

UTP990053
Шато л'Егліз Кліне Помероль
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
13.5%
Об'єм: 
0.75

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе французьке вино з винограду Мерло, Каберне Фран

Chateau L'Eglise Clinet має довгу історію. У 1803 році Jean Rouchut купив першу землю для виноградника, яка пізніше стала L'Eglise Clinet. До 1950-х років вина шато продавалися під назвою Clos L'Eglise-Clinet.

Durantou прийняв Chateau L'Eglise Clinet в 1983. Він мав відремонтувати підвали, бо не було жодної підлоги, тільки бруд. Чани були старі, іржаві, і не вистачало контролю температури. Він швидко перейшов на чани із нержавіючої сталі з регульованою температурою. Збільшив кількість нового французького дуба для бочок. 1985 рік для Chateau L'Eglise Clinet був його першим справжнім успіхом!

Земля Chateau L'Eglise Clinet – глина, гравій, ґрунт без надлишку води, завдяки віковій дренажній мережі та природним схилам. Площа виноградників 4,4 га. У господарстві посаджено до 85% Мерло, 14% Каберне Фран та 1% Мальбек. Середній вік лоз близько 40-50 років. Вино Chateau L'Eglise Clinet витримується в межах від 50% до 80% у нових французьких дубових бочках протягом від 15 до 18 місяців.

Напій чудово поєднується з м'ясними стравами, особливо зі смаженим або приготовленим на грилі м'ясом, а також з дичиною, зрілими сирами, пастами з багатими соусами, м'ясними делікатесами.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?