Вино Chateau Haut-Brion Pessac-Leognan Blanc 1995

UTP001536
Шато О-Бріон Блан Пессак-Леоньян
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Виробник: 
Chateau Haut-Brion
Вміст алкоголю: 
13.5%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
1995

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Біле сухе французьке вино з винограду Семільйон, Совіньйон Блан врожаю 1995 року

Шато О-Бріон — чудове біле вино, яке зачаровує багатим, чарівним ароматним букетом і чудово збалансованим смаком з неймовірно тривалим присмаком. Як і багато вин апелясьйона Песак-Леоньян, «Шато О-Брійон 1995» може довгий час розвиватися у пляшці, розкриваючись все новими гранями смаку та аромату аж до 2021 року.

Семільйон та Совіньйон Блан для цього вина вирощені на лозах, середній вік яких становить 35-40 років. Виноград збирається вручну, проводиться потрійна селекція винограду та повне гребневиділення. Ферментація здійснюється у спеціально розроблених Жаном-Бернаром Дельмасом та Емілем Пейно у 1961 році ємностях із нержавіючої сталі при контрольованій температурі близько 20°C. Вино витримується протягом 9-12 місяців у французьких бариках, з яких 50% — нові.

Біле Шато О-Бріон Роберт Паркер назвав Роллс-Ройсом у світі білого вина, і воно дійсно заслуговує на цей титул. Створене з приблизно рівних частин Семільйона і Совіньйон Блана, це елегантне вино втілює в собі характерну для 19 століття точку зору, коли сухі вина повинні були мати легку насолоду і запашні аромати десертних вин.

Шато О-Бріон має чудовий баланс, в якому кислотність ідеально врівноважена насолодою фруктових відтінків, а м'якість Семільйона доповнюється свіжими нотами Совіньйон Блана.

Господарство Шато О-Брійон є одним із найстародавніших у Песак-Леоньяні і веде свою історію з 1550 року. Саме цього року Жан де Понтак побудував тут свій родовий замок, а надалі створив одні з найвишуканіших вин, великим шанувальником яких був граф Рішельє, а також члени королівської родини.

Сьогодні Шато О-Бріон входить до так званої «Великої П'ятірки» кращих виробників Бордо, спільно з Шато Мутон-Ротшильд, Шато Лафіт-Ротшильд, Шато Латур і Шато Марго, а його вина і донині за класифікацією Бордо 1855 ставляться до вищої категорії вин — Premier Grand Cru Classe.

Лози на території Шато культивуються вже як мінімум протягом шести століть. Загальна площа виноградників, розташованих на типовими для цього апелясьйона глибоких (близько 15 метрів) гравійних ґрунтах, що містять кварц і галечник – 46 га. Білі сорти займають площу 2,7 га. Щільність посадки — 8000 лоз/га. Середній вік лоз — 35-40 років.

Нотатки

Дегустатор

Вино красивого золотаво-солом'яного кольору.

Смак вина повний, округлий, з чудовою структурою, прекрасним балансом і неймовірно довгим чарівним післясмаком.

Складний, чарівний аромат вина розкривається багатою палітрою відтінків ананасу, лимону, абрикосу, айви, білої смородини, мінеральними нотками та нюансами екзотичних фруктів.

Вино чудово поєднується з жирною рибою на грилі, омарами, м'ясом краба, запеченою свининою.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?