Вино Chateau Gloria St.-Julien 1997

UTP002339
Шато Глорія Сен-Жульєн
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
13.5%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
1997

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе французьке вино з винограду Каберне Совіньйон, Мерло, Каберне Фран, Пті Вердо врожаю 1997 року

Шато Глоріа має дуже незвичайну для регіону Бордо історію. І хоча господарство не було класифіковано у 1855 році (його тоді просто не існувало) майбутній власник замку Анрі Мартен завжди плекав мрію мати у власності шато класу Гран Крю. У 1942 році Анрі набуває 6 га виноградника в Сен-Жюльєн. Із цього почалася історія Шато Глоріа. Через кілька років вдалося збільшити площу виноградника до 48 га за рахунок ділянок знаменитих класифікованих шато, серед яких були Бешвель, Леовіль-Пуаферре, Грюо-Лароз, Леовіль-Бартон, Сен-П'єр, Лагранж, Дюкрю-Бокайю і навіть Дюар-Мілон із Пойака, частина якого знаходилася на території Сен-Жюльєна.

Зараз господарством управляє зять Анрі Мартена, Жан-Луї Тріо. Виноградники простягаються на площі 44 га на гравійних ґрунтах з вкрапленням глини та вапняку. Середній вік лоз становить близько 45-50 років.

Вино Chateau Gloria 1997 має яскраве бордове забарвлення, в ароматі напою переважають стримані тони фіалки, стиглих червоних ягід і фруктового пирога. Округле у смаку, із щільною текстурою, шовковистими танінами та мінеральними нотками у довгому післясмаку вино вражає виразністю відтінків чорносливу, сливи, смородини та ожини. Чудово поєднується з гострими м'ясними та рибними стравами, м'ясними закусками та блакитним сиром.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?