Вино Chateau de Lamarque Haut-Medoc

UTP990096
Шато де Ламарк О-Медок
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
13.0%
Об'єм: 
0.75

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе французьке вино з винограду Мерло, Каберне Совіньйон, Каберне Фран, Пті Вердо

Маєток Шато де Ламарк розташований у зоні О'Медок у Бордо, на межі регіону Гіень. Великий замок, найстаріша частина якого датується ХІ століттям, знаходиться на лівому березі Жиронди, на північ від Марго, дуже близько до річки. Спочатку він був побудований, щоб захистити територію Медока.

Виноградники господарства займають близько 35 гектарів і розташовані на гравійних ґрунтах із домішкою глинистого вапняку. Середній вік лоз – 40-50 років. У маєтку культивуються чотири сорти винограду і всі вони представлені у вині Chateau de Lamarque.

Шато де Ламарк можна пити як молодим, так і витриманим: вино має великий потенціал, що досягає 15 років. Chateau de Lamarque було високо оцінено усіма світовими критиками вина, а також неодноразово відзначалося нагородами та преміями. Вино витримують у бочках з дуба (половина з яких – нові) до двох років. Фільтрування вина перед розливом не використовується.

Смак вина щільний, насичений, зрілий, з шовковистими та тонкими танінами, чудовим балансом, відмінним тривалим післясмаком.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?