Мускат Масандра Білий «Лівадія» 1954

UTP002011
Белый «Ливадия»
044 494 0324
Товарна група на переоцінці. Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися подробиці.
Переоцінка

Факти

Виробник: 
Масандра
Всі товари: 
Вміст алкоголю: 
13.0%
Вміст цукру: 
27.0%
Об'єм: 
0.8
Вінтаж: 
1954

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Біле кріплене українське вино Масандра Мускат Білий «Лівадія» 1954

Унікальне колекційне вино врожаю 1954 року. За даними Служби Агрометеспостережень цей рік для виноробів Криму був «сприятливим» що й дозволило закласти промислові обсяги прекрасних десертних вин. вирощують на ділянках між селищами Форос та Микита. Ягоди збирають для переробки при цукристості понад 33%.

Перш ніж надійти у продаж, молоде вино 2 роки дозріває в дубових бочках, набуваючи властивих йому рис – яскравого бурштинового кольору та мускатного аромату з медово-квітковими та родзинковими нотами..

Відтінок родзинок впевнено простежується і в повному, гармонійному, маслянистому смаку напою, який поєднується з характерним букетом старіння при колекційній витримці вина.

Кубок Супер-гран-прі, Золота та Срібна медалі прикрашають «залу слави» цієї марки кримського вина.

Об'єднання Масандра

Національне виробничо-аграрне об'єднання «Масандра» – виробник найвідоміших українських вин, що випускаються під однойменною торговою маркою до 2014 року.

У своєму складі мало головне підприємство – завод вторинного виноробства в Масандрі з більш ніж віковою історією – та 9 виноградарських держпідприємств.

Об'єднання виробляло близько 60 найменувань вин, у тому числі 28 марочних. Висока якість продукції була відзначена на різних міжнародних виставках, конкурсах, ярмарках та аукціонах 226 золотими та срібними медалями, 7 кубками Гран-Прі та 5 Супер-Гран-Прі.

Деякі вина «Масандра», наприклад, «Мускат білий Червоного Каменю» визнані еталонами у своєму класі.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?