Вино Marques de Riscal Herederos Del Marques De Riscal Gran Reserva, Rioja

UTP990013
Маркіз де Рискаль Ередерос дель Маркіз де Рискаль, Гран Резерва Ріоха
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
14.0%
Об'єм: 
0.75

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе іспанське вино з винограду Темпранільйо, Масуело, Грасіано

«Herederos del Marques de Riscal» – чудове червоне вино та найвідоміше вино господарства. У 1985 році Marques de Riscal стало першим нефранцузьким підприємством, яке одержало Почесний Диплом Якості на міжнародній виставці в Бордо. Власники виноробні люблять називати своє господарство «Замком XXI століття», а «Місто вина», побудований на території маєтку, став пам'яткою не тільки Ріохи, а й Іспанії.

Для створення цього чудового вина з потенціалом витримки більше 15 років врожай збирається з лоз віком не менше 20 років, які ростуть на глинистих ґрунтах із південною експозицією на висоті 300 метрів над рівнем моря. Ягоди проходять ручне сортування. Вино піддається класичним технікам мацерації протягом двох тижнів та ферментації за контрольованої температури в малих чанах із нержавіючої сталі. Після цього вино витримується протягом 3-х років у дубових бочках та ще рік «відпочиває» у льохах господарства.

«Herederos del Marques de Riscal» Rioja DOC Gran Reserva – вино насиченого рубінового кольору з фіолетовими жилками. У тонкому ароматі гармонійно поєднані тони стиглих червоних ягід та польових трав: основну роль відіграють ноти вишні та чорносливу. Насичений ягідний смак із оксамитовими танінами та гнучкою структурою залишає тривалий та м'який післясмак із нотами шоколаду та спецій.

Вино Ередерос дель Маркес де Ріскаль ідеально поєднується зі стравами з червоного м'яса на грилі, сирами середньої витримки, хамоном. Перед подачею вину необхідно дати «подихати». Подавати при температурі 16-18°С.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?