Мадера Масандра Кримська 1999

UTP003513
Крымская
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Виробник: 
Масандра
Всі товари: 
Вміст алкоголю: 
19.0%
Вміст цукру: 
4.0%
Об'єм: 
0.75
Вінтаж: 
1999

Схожі напої

Деталі

Біле кріплене українське вино Масандра Мадера Кримська 1999

Вино насиченого золотистого кольору виробляється підприємством «Массандра» з 1951 року. В основі – сорти винограду Серсіаль, Шабаш, Альбільйо.

Класична технологія виробітку – витримка протягом 4 років у дубових бочках з повітряним прошарком на відкритій території – надає вину гармонійний смак з коньячним післясмаком та горіховим присмаком. В ароматі присутні відтінки мигдалю та карамелі.

1999 рік за кліматичними характеристиками для виноградарів Криму був типовим, що позначилося на смаку та ароматі Мадери Массандра «Кримська».

Відмінні смакові характеристики вина визнали експерти міжнародних конкурсів, відзначивши його двома золотими та однією срібною медалями.

Відмінно підходить для аперитиву.

Об'єднання Масандра

Національне виробничо-аграрне об'єднання «Масандра» – виробник найвідоміших українських вин, що випускаються під однойменною торговою маркою до 2014 року.

У своєму складі мало головне підприємство – завод вторинного виноробства в Масандрі з більш ніж віковою історією – та 9 виноградарських держпідприємств.

Об'єднання виробляло близько 60 найменувань вин, у тому числі 28 марочних. Висока якість продукції була відзначена на різних міжнародних виставках, конкурсах, ярмарках та аукціонах 226 золотими та срібними медалями, 7 кубками Гран-Прі та 5 Супер-Гран-Прі.

Деякі вина «Масандра», наприклад, «Мускат білий Червоного Каменю» визнані еталонами у своєму класі.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?