Коньяк Kelt Les Quatre Vents

UTP990776
Кельт Чотири Вітри
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
40.0%
Об'єм: 
0.7

Схожі напої

Деталі

Французький коньяк Кельт Чотири Вітри

Kelt Les Quatre Vents – французький коньяк «Чотирьох вітрів». Це данина океанській фрегаті Тур дю Монд.

Наприкінці 1980-х років засновник коньячного будинку пан Кельт отримав значну кількість трьох надзвичайно рідкісних коньячних спиртів, які він об'єднав, щоб створити дивовижний результат у Гранд Шампані.

Пан Кельт вирішив, що буде виготовлено лише 2800 пляшок Les Quatre Vents. Спирти, що залишилися, були зарезервовані для сім'ї, у якої ставлення до коньяку, як до золотих зливків для наступних поколінь і як елементу колекціонування.

Після того, як купажування спиртів завершено ми вирушаємо на Тур дю Монд. Це легендарна 3-місячна океанська фрегата виключно для коньяку Кельт, який під час туру виявляє приховані якості у бочках з лемузенського дуба. Це округляє коньяк і робить Kelt найгладшим на ринку, представляючи напрочуд широкий купаж смаків та ароматів.

Коньячний будинок використовує весь багатий досвід і запас дубових бочок у творчому шляху, щоб отримати максимальний ефект від океанського дозрівання. Деталі подорожі тримають у найсуворішому секреті і знають їх лише двоє людей у компанії.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?