Коньяк Hardy Noces De Diamant

UTP000930
Арді Діамантове Весілля
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Виробник: 
Hardy
Вміст алкоголю: 
40.0%
Об'єм: 
0.7

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Французький коньяк Арді Діамантове Весілля

Коньяк «Діамантове весілля» з «Весільної серії». Справжній Коньяк з великої літери, що відрізняється дуже характерним смаком «Шарантським рансьо», якого можна досягти тільки шляхом дуже довгої витримки в якісній дубовій бочці на протязі не менше 60 років.

На смак домінують ноти гіркого апельсину, прянощів та імбиру. Дуже довгий післясмак навіває думки про екзотичні далекі країни, де аромат шкіри поєднується з ароматом шафрану. Приносить м'яке як оксамит задоволення. Класичний французький коньяк. Виготовлений на основі купажу понад 50 коньячних спиртів на 100% в області Гранд Шампань.

Отримав широке визнання як найкращий із коньяків, створений у період після спалаху філоксери. Округлий і чудово збалансований, він має глибокий бурштиновий колір, чудово-насичений фруктовий букет з нотками абрикосу, сливи, мигдалю і шкіри, а також чудовий і складний оксамитовий смак, що переходить у дуже тривалий аристократичний післясмак.

Чудовий дигестив, чудово поєднується з класичними дорогими сигарами. Розливається у кришталеві графини ручної роботи компанії Cristalleries des Vosges.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?