Віскі Gordon & MacPhail Glen Grant 1965

UTP003836
Гордон і Макфейл Глен Грант 1965
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Виробник: 
Gordon & MacPhail
Вміст алкоголю: 
40.0%
Об'єм: 
0.7
Вінтаж: 
1965

Вінтажі

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Односолодовий шотландський віскі Гордон і Макфейл Глен Грант 1965

Віскі Glen Grant вперше був представлений Миру в 1840 році в шотландському містечку Ротс, у графстві Морейшир, яке знаходиться в долині річки Спейсайд. Родоначальниками винокурні були Брати Джон та Джеймс Гранти, які на той час вже мали досить великий досвід у виробництві віскі та у сфері збуту.

У 1872 році Джеймс Грант-молодший успадкував винокурню і відразу ж почав застосовувати найпередовіші на той час технології у виробництві і, досягнувши високого попиту на свій продукт, побудував другу винокурню.

Далі більше 100 років марка продовжувала розвиватися і залишалася під керівництвом родини Ґрантів. 1952 року почалися об'єднання, які закінчилися створенням Glenlivet Distillers Ltd.

1978 року компанію викуповує фірма Seagram. 2001 року бізнес переходить до компанії Pernod Richard. А ще пізніше гуральню купує італійська Campari Group. Glen Grant стає найпопулярнішим сингл-молтом в Італії.

Сьогодні винокурня Glen Grant входить до п'ятірки найбільших за обсягами виробництва виробників односолодового віскі. Підприємство Глен Грант виробляє 5 900 000 літрів віскі і це не межа! З урахуванням запланованих модернізацій, власники бренду розраховують збільшити обороти до 12 мільйонів.

Завод Глен Грант із самого свого заснування і до наших днів вважається інноваційним: першим провів електрику у свої будівлі, першим встановив барабан для молтингу, першим увів спосіб фарбування віскі карамеллю. В даний час половина солоду заводу використовується для сумішей «Chivas», а половина — для односолодового віскі.

Розлив та випуск раритетного віскі Глен Грант 1965 виконала компанія Gordon & MacPhail — офіційний постачальник односолодових і купажованих шотландських віскі для Європейського парламенту в Брюсселі та Люксембурзі, постачальник односолодового віскі в Британський Королівський парламент у Лондоні та Парламент Шотландії в Единбурзі.

На сьогоднішній день колекція віскі Gordon & MacPhail є однією з найбільших у світі.

Нотатки

Дегустатор

Колір насичений янтарно-золотий.

Аромат досить складний, з тонами стиглого апельсина, сухофруктів, ванілі, наповнений дерев'яними нотками з відтінком старої шкіри.

Смак надзвичайно фруктовий, з відтінком цитрусових, темного шоколаду та солоду, з легким нюансом диму, доповнений нотами груші та персика.
Післясмак гладкий і довгий.

Віскі ідеальний як дигестив, у чистому вигляді, з льодом, добре поєднується з сигарою.

Gordon & Macphail

Легендарний незалежний ботлер з Елгіна у Морі на північному сході Шотландії і, як і раніше, успішний рітейлер на Саут-стріт.

Помічений у тісній співпраці, як мінімум, з двома десятками винокурень і брендів віскі, включаючи MacPhail's.

Власник приголомшливих запасів довоєнних Macallan та Mortlach.

Власник
Speymalt Whisky Distributors

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?