Коньяк Courvoisier Collection Erte #4

UTP990782
Курвуазьє Коллексьон ерте #4
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Виробник: 
Courvoisier
Вміст алкоголю: 
40.0%
Об'єм: 
0.7

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Французький коньяк Курвуазьє Коллексьон ерте #4

Колекційна серія коньяків Courvoisier Collection Erte (Курвуазьє Колекція Ерте) була створена будинком Courvoisier (Курвуазьє) спільно з відомим французьким художником, великим представником напрямків модерну та арт-деко Романом Петровичем Тиртовим.

Художній псевдонім майстра складається з перших букв його імені та прізвища, що й дало назву всій колекції, що складається з восьми графинів. Кожен графин Erte присвятив одному з таїнств народження коньяку: виноградній лозі, збору врожаю, дистиляції, витримці, дегустації, духу коньяку та частці ангелів. Це була остання значна робота майстра, виконана ним незадовго до смерті 1990 року у віці 97 років.

З 1988 по 1994 рік будинок Курвуазьє випускав по одному графину серії Курвуазьє Колекція Ерте тиражем 12 тисяч екземплярів. Вважалося, що Courvoisier Collection Erte повністю продано, проте нещодавно було виявлено сімнадцять наборів із графинами із цієї серії. Вони запропоновані нині цінителям коньяку.

На кожен графин нанесено окремий номер та індивідуальний малюнок Ерте. Виробництво такого графину вимагає місяць завзятої та кваліфікованої роботи майстра, що включає розпис рідкісними фарбами, у тому числі золотом. Кожен графин наповнений вишуканим коньяком.

Коньяк Курвуазьє Колекція Ерте – це купаж відмінних витриманих спиртів із спеціального сховища будинку Курвуазьє. Всі коньячні спирти створені виключно у Гранд Шампані. Найстаріший з них народжений у 1892 – того ж року, що й Роман Тиртов. Букет доповнюють його молодші побратими, що з'явилися до 1914 року. А основу купажу складають ровесники арт-деко – спирти 1924-1929 років.

Коньяк Courvoisier Collection Erte має насичений бурштиновий колір, вишуканий та складний аромат з легкими нотами сигар, меду, смаженого хлібу та ніжних квітів апельсину, повнотілий, багатий на нюанси смак та тривалий післясмак.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?