Вино Bodegas Palacios Remondo La Vendimia Rioja

UTP990016
Бодегас Паласіос Ремондо Ла Вендиміа
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Вміст алкоголю: 
14.0%
Об'єм: 
0.75

Схожі напої

Деталі

Червоне сухе іспанське вино з винограду Гарнача, Темпранільйо

Вино La Vendimia (ісп. збирання врожаю) — чудове червоне вино з винограду сортів Гарнача та Темпранільйо. Виноград збирається з лоз віком від 10 до 40 років, які ростуть на пологих схилах у середземноморському кліматі на висоті до 500 метрів над рівнем моря. Господарство Bodegas Palacios Remondo для вина використовує виноград, вирощений тільки на особистих виноградниках. Вино La Vendimia швидко набуло популярності серед цінителів вин з регіону Ріоха, а обмежена кількість кейсів, що випускаються, тільки підвищила попит на це насичене вино.

Урожай збирається вручну. Ферментація відбувається двома методами: перший – ферментуються цілі грона винограду протягом трьох тижнів, другий – класична ферментація у нейтральних ємностях. Напій витримується до півроку в дубових бочках, що надає йому додаткової складної структури та багатогранності смаку. Вино виходить яскраве, насичене з добрим потенціалом зберігання – до 5 років.

Яскравий рубіновий колір з фіолетовими прожилками дарує аромат червоних ягід із пряними тонами дуба та шоколаду. Елегантний фруктовий смак з м'якими танінами і гнучкою структурою залишає збалансований, середньої довжини післясмак з приємними відтінками вишні. Для розкриття повноти смаку вина перед подачею рекомендується декантація. Подавати при температурі 14-16°C.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?