Коньяк Таврія «Херсон» XO 15 років 1.5 liters

UTP000432
Таврія Херсон 15 років
044 494 0324
Будемо раді запропонувати альтернативний вибір. Будь ласка, залиште заявку, щоб дізнатися подробиці.
Запитайте у кавіста
У найближчому надходженні
в наявності є схожі  

Факти

Виробник: 
Таврія
Вміст алкоголю: 
42.0%
Об'єм: 
1.5

Формати

Напої цього виробника

Схожі напої

Деталі

Український коньяк Таврія Херсон 15 років

Будинок марочних коньяків «Таврія» сьогодні розташований на тому ж місці, що й у 1889 році – на місці першого поселення швейцарських колоністів.

Особливості ґрунту виноградних плантацій Будинку марочних коньяків «Таврія» пояснюються тим, що мільйони років тому ця місцевість була давнім руслом Дніпра. Унікальний ґрунт, сприятливий клімат та особливості виноградарства у регіоні створили основи для вирощування різних сортів винограду а також виробництва вин та коньяків із добірної сировини. До того ж, виноградники «Таврії» знаходяться на одній географічній широті зі знаменитою провінцією Шаранта (Франція) – батьківщиною коньяку. На підприємстві ставляться з дбайливою повагою до славного минулого свого підприємства.

Будинок марочних коньяків «Таврія» є виробником повного циклу, контролюючи всі етапи перетворення наповнених сонцем ягід у коньяк. А негласним слоганом компанії є: «Хочеш зробити добре — зроби сам!»

Коньяк «Херсон» в колекційній подарунковій барильці має насичений темно бурштиновий колір, складний смолисто-шоколадний смак, який переходить у тривалий післясмак. Напій подається при температурі 20°С. До нього можна запропонувати каву, сигару чи горіхи.

Коментарі

Ми не продаємо спиртні напої особам молодше 18 років
Гарантія якості Оригінальні Напої
ПІДТРИМКА 24/7 Консультації Кавіста
Безплатна доставка Замовлень від 1000 гривень
Вам вже є 18 років?